Kariéra

Hľadáme človeka na pozíciu: webeditor TA3

Miesto práce: Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok - živnosť
Základná zložka odmeny: 700-1100 €

Požiadavky a náplň práce
- prax vo webovom spravodajstve alebo v príbuznej práci s textom, perfektná gramatika, štylistika a dobrý prehľad v domácej a zahraničnej politike
- ide najmä o tvorbu a úpravu agentúrneho textu či jednoduché strihanie videí do článkov
- práca je na zmeny, nie je možné ju vykonávať z domu

V prípade záujmu nám pošlite životopis a motivačný list.

Kontaktná osoba:
E-mail: tabakovicm@ta3.com
do predmetu správy napíšte "Webeditor TA3"

Hľadáme človeka na pozíciu: brigádnik webu TA3

Druh pracovného pomeru: na dohodu/brigáda
Základná zložka odmeny: hodinová mzda od 3,60 €/h

Požiadavky a náplň práce
- práca je pre študentov, najlepšie št. žurnalistiky, prípadne príbuzných odborov
- perfektná gramatika, štylistika a dobrý prehľad v domácej a zahraničnej politike,

do predmetu správy napíšte "Brigádnik TA3"